Светлана Тарабарова поделилась подробностями о партнерских родах

Украинская певица Светлана Тарабарова рожала первенца вместе с мужем Алексеем.
Светлана Тарабарова поделилась подробностями о партнерских родах
instagram.com/tarabarova

Исполнительница Светлана Тарабарова, которая менее месяца назад впервые стала мамой, призналась, что на родах присутствовал ее муж Алексей Бондарь.

Читай также: Светлана Тарабарова устроила фотосессию для новорожденного сына

В своем Instagram-аккаунте артистка опубликовала фотографию с супругом и рассказала о том, как проходили партнерские роды:

МИ НАРОДЖУВАЛИ РАЗОМ! Багато дискусій є на тему, чи мусить батько бути присутнім під час пологів? Я на своєму досвіді переконалась, що якщо близька людина справді партнер по життю - народжувати треба разом!⠀
У мене була величезна підтримка всю вагітність, пологи і зараз післяпологовий період - це мій Олексій. Мені було б дуууже важко, якщо б поряд не було його. Всі перейми він робив мені массаж, який ми навчилися робити разом в Школі Відповідального Батьківства.
В найважчі моменти він дихав разом зі мною. І це мене реально заспокоювало! 
Я відчувала попри скажений біль, всю його любов. Ми шалено-щасливі, що наважилися пройти весь цей шлях разом.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

МИ НАРОДЖУВАЛИ РАЗОМ! ⠀ Нарешті вдома, все спокійно, почуваю себе добре і є хвилинка поділитись з вами одним з найважливіших питань - ПІДТРИМКА ПІД ЧАС ПОЛОГІВ . Іншими словами - #ПартнерськіПологи . ⠀ Багато дискусій є на тему чи мусить батько бути присутнім під час пологів ? Я на своєму досвіді переконалась, що якщо близька людина справді партнер по життю - народжувати треба разом! ⠀ В мене була величезна підтримка всю вагітність , пологи і зараз післяпологовий період - це мій Олексій) ❤️🙏🙌 Мені було б дуууже важко , якщо б поряд не було його.. Всі перейми він робив мені массаж, який ми навчилися робити разом в Школі Відповідального Батьківства @leleka_clinic a_clinic . В найважчі моменти він дихав разом зі мною. І це мене реально заспокоювало! Я відчувала попри скажений біль, всю його любов. Ми шалено-щасливі, що наважилися пройти весь цей шлях разом . ⠀ А що ви думаєте з приводу #ПартнерськіПологи ? Пишіть в коментах 👇🏻 ⠀ А ми на прогулянку;) ⠀ #ДОБРЕСЕРЦЕ #TARABAROVA #тарабарова #світла_сторона_музики

Допис, поширений користувачем @ tarabarova

Отметим, что сын Тарабаровой появился на свет 9 сентября в киевском роддоме “Лелека“. Его назвали Иваном.


Напомним, ранее украинская певица Ирина Билык призналась, что несколько лет назад облысела. Откровенное заявление артистки читай здесь.